Eğitimler - Pedagog Mehmet Teber

728x90 AdSpace

Eğitimler


Eğitimler kurumların taleplerine göre içeriği genişletilerek 2 saatten 12 saat’e kadar olan sürelerde verilmektedir. Eğitimlerde minimum katılımcı sayısı 8, maksimum katılımcı sayısı ise 20’ dir.

 


1) İKNA VE ETKİLİ İLETİŞİM
İletişimini önemini anlatan, ikna psikolojisi detaylı irdeleyen bir eğitimdir. Dil kullanımı, dinleme becerileri, doğru eleştiri ve takdir, etkili soru sorma konu başlıklarından sadece bir kaçıdır.
* En az 2 saat, en fazla 24 saatlik bir eğitimdir.

2) ÇOCUK PSİKOLOJİSİ
Anaokulunda veya çocuk eğitiminde görevli öğretmenler ve anne-babalar için düzenlenen bir eğitimdir. Çocukları eğitmeden önce anlamayı hedefleyen bir eğitimdir.
* En az 2 saat, en fazla 24 saatlik bir eğitimdir.

3) LİDER ÖĞRETMEN
Öğretmenlere ve insan eğitmekle ilgilenen herkese yönelik hazırlanmış temel eğitim bilimleri, kendini tanıma sanatı, çocuk psikolojisi ve eğitimi, sınıf yönetimi ve iletişim tekniklerinden oluşan eğitimdir.
* En az 2 saat, en fazla 12 saatlik bir eğitimdir.

4) İNSAN TANIMA SANATI
İnsanın kendini tanımasını hedefleyen; duygularının, düşüncelerinin ve davranışlarının farkına varmasını sağlayan, beden-ruh, kalp-akıl gibi insanın çeşitli yönlerinin ele alındığı psikoloji ağırlıklı bir eğitimdir.
* En az 2 saat, en fazla 12 saatlik bir eğitimdir.


Eğitimler Reviewed by Mehmet Teber on 9/20/2011 Rating: 5 Eğitimler kurumların taleplerine göre içeriği genişletilerek 2 saatten 12 saat’e kadar olan sürelerde verilmektedir. Eğitimlerde minim...

Hiç yorum yok:

HTML kodu kullanarak yazılan yorumlar onaylanmaz.

Yorumlarınızı yazarken menüden "Anonim"i seçiniz. Yoruma ad soyadınızı yazabilirsiniz.

Eğer bir Gmail hesabınız var ise, menüden "Google hesabı"nı oturum açıp seçebilirsiniz.

Menüden Adı/URL seçeneği ile, adınızı ve e postanızı yazabilirsiniz.