Profesyonel Öğrenci - Pedagog Mehmet Teber

728x90 AdSpace

Profesyonel Öğrenci


Profesyonel Öğrenci
C Planı Yayınları Mehmet Teber
Liste Fiyatı: 9 TL

İncele-Sipariş Ver:  
www.kitapyurdu.com


5 yıllık sınav danışmanlığı birikimimin sonucu olan ikinci kitabım. Öğrenci üzerine yazdığım son kitabım aynı zamanda. Kitabı değerli dostum İsmail Öz ile birlikte yazdık.

Kitabı "Her mesleğin bir profesyoneli var, neden öğrencinin profesyoneli olmasın?" anlayışından yola çıkarak hazırladık. Profesyonel bir öğrencinin ne gibi özelliklere sahip olması gerektiğini ve nasıl yetiştirileceğini öz bir şekilde derledik. 

Arka Kapak Yazısı 
Günümüzde her alanın profesyoneli var. Profesyonel olan kişi ise yaptığı işte başarılı olabiliyor. Profesyonel Oyuncu, Profesyonel Sporcu, Profesyonel Mimar...

Türkiye gibi sınav bolluğu olan bir ülkede öğrencinin de profesyoneli olmalı değil mi? Profesyonel kurumlarda amatör öğrencileri eğiterek öğrencilerin de profesyonelini yetiştirsek daha doğru olmaz mı?

Sosyolog İsmail Öz ve Uzman Psikolojik Danışman Mehmet Teber bir araya geldiler ve profesyonel öğrencinin nasıl yetişeceğine dair bir başucu kitabı yazdılar.

Profesyonel öğrenci olmak ve profesyonel öğrenci yetiştirmek isteyenler için...

Profesyonel Öğrenci Reviewed by Mehmet Teber on 12/19/2009 Rating: 5 Profesyonel Öğrenci C Planı Yayınları Mehmet Teber Liste Fiyatı: 9 TL İncele-Sipariş Ver:   www.kitapyurdu.com ...

Hiç yorum yok:

HTML kodu kullanarak yazılan yorumlar onaylanmaz.

Yorumlarınızı yazarken menüden "Anonim"i seçiniz. Yoruma ad soyadınızı yazabilirsiniz.

Eğer bir Gmail hesabınız var ise, menüden "Google hesabı"nı oturum açıp seçebilirsiniz.

Menüden Adı/URL seçeneği ile, adınızı ve e postanızı yazabilirsiniz.